Ryobi Accu Nietpistool R18GS18-0 ONE+, 18V elektrische tacker
Merk Ryobi
Levertijd Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
De ONE+ R18GS18-0 snoerloze nietmachine van Ryobi met AirStrike-technologie maakt een compressor en persluchtslangen overbodig. Het is geschikt voor nietjes met een dikte van 5,5 - 6,1 mm en een lengt... Lees meer
De ONE+ R18GS18-0 snoerloze nietmachine van Ryobi met AirStrike-technologie maakt een compressor en persluchtslangen overbodig. Het is geschikt voor nietjes met een dikte van 5,5 - 6,1 mm en een lengte van 10 - 38 mm. De tweede generatie ONE+ draadloze nietmachine heeft een betere diepte-instelling, een verbeterde blokkeerklep en een 45% kleinere neus voor beter nieten op krappere plaatsen. Het kan worden gebruikt met enkele of continue afgifte. Rubberen afstandhouders voorkomen beschadiging van het werkstuk. De LED-verlichting zorgt voor een optimale verlichting van donkere werkgebieden. De gereedschapsloze diepte-instelling van de nietjes maakt zeer nauwkeurig werken mogelijk. Een trekkerbeveiliging voorkomt per ongeluk schieten en maakt het mogelijk vastzittende spijkers in het schietkanaal snel en gemakkelijk te verwijderen. Met de riemclip voor bevestiging aan de rechter- of linkerhand kan de R18GS18-0 accutacker overal gemakkelijk worden meegenomen. Ryobi IntelliCell bewaakt elke cel van de ONE+ accu's, waardoor de looptijd per acculading wordt gemaximaliseerd en de levensduur wordt verlengd. Het unieke energiebeheer levert optimale prestaties en runtime voor alle ONE+ tools en toepassingen.